Strona główna
  O firmie
  Programy Asseco  WAPRO
   WF-MAG
   WF-FAKIR
   WF-Gang
   WF-Bestia
   WF-Kaper
  CENNIKI
    Programy WA-PRO
    Komputery

    Usługi

  Kontakt
  Ważne linki
  Po godzinach
    Nasze foto
       Dla cyklistów
     
 

 
     
 

 
 
 
ESET Endpoint Antivirus


 
 

cena: 99 zł  [+23% VAT]  [pierwszy rok]


 
ESET Endpoint Antivirus  jest kompatybilny Microsoft Windows 11
 
Produkty ESET dla stacji roboczych zapewniają ochronę przed wirusami, spyware i innymi zagrożeniami internetowymi. Ochronę tę zapewniają moduły odpowiedzialne za sprawdzanie plików na komputerze, poczty elektronicznej oraz wszystkich pobieranych plików i przeglądanych stron www.
 

ESET Live Grid
Optymalizacja skanowania działa w oparciu o tzw.
białe listy bezpiecznych plików oraz w oparciu o bazę
reputacji plików, umieszczoną w chmurze.
ESET Live
Grid rozpoznaje pliki na twardym dysku użytkownika
i sprawdza ich reputację na ser werach producenta. Im
więcej bezpiecznych plików w chmurze, tym mniej plików
trzeba skanować.System zapobiegania włamaniom – HIPS
HIPS to funkcjonalność, dająca administratorowi olbrzymie możliwości kontroli aktywności plików, aplikacji i kluczy rejestru. Definiując stosowne reguły, HIPS pozwala m.in. monitorować i blokować zmiany w kluczach rejestru, kluczach umożliwiających zmianę właściwości systemu, a także śledzić zmiany w ważnych plikach (np. hosts).

Kontrola urządzeń
Funkcjonalność kontroli urządzeń umożliwia nadzorowanie wykorzystania określonych typów urządzeń na stacjach roboczych w firmie. Dzięki
temu administrator może zablokować pojedynczym użytkownikom lub całym grupom, takie urządzenia jak: dyski zewnętrzne, płyty CD i DVD, pendrive’y,
urządzenia komunikacyjne USB (w tym modemy GSM), drukarki USB, urządzenia podłączane przez Firewire lub Bluetooth itd


Istnieje również możliwość ustalenia
białej listy określonych nośników wymiennych w oparciu o ich producenta, model czy nawet numer seryjny. Opcje dostępu obejmują całkowite blokowanie nośnika lub ograniczenie dostępności do samego odczytu lub do odczytu i zapisu danych.


Technologia Anti-Stealth
wprowadzona w NOD32 v.3  wykrywa teraz również AKTWNE, zagnieżdżone już wcześniej w systemie rootkity. Zarówno skaner na żądanie jak i skaner rezydentny wykrywają wszystkie działające w systemie procesy, bez względu na technikę ukrycia zastosowaną przez rootkity, pozwalając programowi Endpint Antivirus  analizować faktyczne aktywności programów.

 
Dokładniejsza klasyfikacja niepożądanych programów

W skanerze na żądanie pojawia się kategoria "potencjalnie niechciane aplikacje" – w skład tej kategorii wchodzą mniej groźne programy adware i różnego rodzaju inne programy, których użytkownicy zwykle nie chcą mieć w swoich komputerach, chociaż programy te same w sobie nie powodują bezpośredniego zagrożenia.


 *
Zmiana została wprowadzona głównie z powodów prawnych – obejmuje programy zwykle niepożądane przez użytkowników, jednak nie wyrządzające dużych szkód (dlatego nie są one nazywane „niebezpiecznymi” dla uniknięcia problemów prawnych).

 *
Domyślnie kategoria „potencjalnie niechciane aplikacje” jest wyłączona.

Przejście na nową wersję !!
Każdy z użytkowników posiadający ważną licencję  może przejść na nowszą  pobierając ją ze strony http://www.eset.pl/Pobierz/pelne/ESET-NOD32-Antivirus

Instalacja nowej wersji  nie wymaga odinstalowywania poprzedniej wersji programu.

 
 
Czytelnicy miesięczników IT Professional oraz IT w Administracji, adresowanych do ekspertów branży IT, przyznali rozwiązaniom ESET Endpoint Security oraz ESET Smart Security prestiżowe tytuły Produktów Roku 2015, w kategorii oprogramowanie - bezpieczeństwo.

 

 
 
Format C ©2007
Poznań
 
Strona główna  |  Kontakt
 
Opracowanie - Konrad Kaszuba  - Format C