Strona główna
  O firmie
  Programy Asseco  WAPRO
   WF-MAG
   WF-FAKIR
   WF-Gang
   WF-Bestia
   WF-Kaper
  Programy RAKS
   RAKS SQL
   RAKS 2000
   RAKS dla Dos
  CENNIKI
    Programy WA-PRO
    Programy RAKS
    Komputery

    Usługi

  Kontakt
  Ważne linki
  Po godzinach
    Nasze foto
       Dla cyklistów
     
 

 
     
 

 
 
   
      RAKSSQL - najnowszy produkt firmy MSM to w pełni zintegrowany system zarządzania firmą. Składają się na niego następujace moduły: SPRZEDAŻ, KSIĘGOWOŚĆ, KADRY PŁACE oraz CRM.

Ciekawą cechą tego systemu jest to, że użytkownik kupuje potrzebne funkcjonalności a nie całe moduły co pozwala dopasować system do potrzeb firmy i obniżyć koszty zakupu. A co za tym idzie jest to oprogramowanie (mimo znacznego zaawansowania technologicznego) dostępne również dla bardzo małych firm.

Pełna integracja oznacza wspólną kartotekę kontaktów (kontrahentów i pracowników) dostępną z modułu sprzedaży, księgowości, płac i CRM. Wspólny moduł rozrachunków dostępny z systemu sprzedaży, księgowości i CRM.

Oznacza również płynne przejście (bez konieczności ponownego wprowadzania lub przenoszenia danych) z księgowości opartej na Księdze Przychodów i Rozchodów na Księgi Handlowe (pełna księgowość) i odwrotnie.
 

Oferujemy trzy wersje licencji tego systemu, każda skierowana do innej grupy odbiorców:

RAKSSQL dla Mikro Przedsiębiorstwa - system atrakcyjny cenowo,
przygotowany specjalnie dla mniejszych przedsiębiorstw i firm
rozpoczynających swoją działalność rynkową. System pozwala na
oszczędność czasu i dużą automatyzację pracy. W krótkim okresie
umożliwia osiągnięcie wymiernych korzyści finansowych. Jednocześnie w
przypadku rozwoju firmy zapewnia łatwą migrację do innej wersji systemu przy zachowaniu wszystkich danych. RAKSSQL dla Mikro Przedsiębiorstw umożliwia prowadzenie 1 kasy, 1 magazynu i 1 firmy.

RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy - oferuje korzyści we wszystkich obszarach zarządzania przedsiębiorstwem. System jest w pełni zintegrowany i dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym sprawdza się w każdej firmie. Szeroka gama funkcjonalności oraz możliwość dowolnej konfiguracji pozwalają na indywidualne dostosowanie programu do specyfiki każdego przedsiębiorstwa, przy równoczesnej optymalizacji kosztów.

RAKSSQL dla Biura Rachunkowego - w pełni zintegrowany system stworzony specjalnie dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Wyposażony został w wiele unikalnych funkcji uwzględniających specyfikę pracy biur rachunkowych, które optymalizują codzienne żmudne i czasochłonne czynności. Program umożliwia tworzenie pełnych analiz finansowych dla Klientów. RAKSSQL dla Biur Rachunkowych stwarzając nowe możliwości podnosi konkurencyjność świadczonych przez biuro usług.

  • MAGAZYN

  • KSIEGA PODATKOWA

  • KSIĘGA HANDLOWA

  • ŚRODKI TRWAŁE

  • KADRY - PŁACE

  • CRM

  • GENERATOR RAPORTÓW

 

 

 
Format C ©2007
Poznań
 
Strona główna  |  Kontakt
 
Opracowanie - Konrad Kaszuba  - Format C