Strona główna
  O firmie
  Programy Asseco  WAPRO
   WF-MAG
   WF-FAKIR
   WF-Gang
   WF-Bestia
   WF-Kaper
  Programy RAKS
   RAKS SQL
   RAKS 2000
   RAKS dla Dos
  CENNIKI
    Programy WA-PRO
    Programy RAKS
    Komputery

    Usługi

  Kontakt
  Ważne linki
  Po godzinach
    Nasze foto
       Dla cyklistów
     
 

 
     
 

 
 
     
  RAKS 2000 - to prosty w obsłudze, niezawodny program wszechstronnie usprawniający pracę firm handlowo - usługowych i biur rachunkowych. Poszczególne moduły wspomagające różne obszary działalności przedsiębiorstwa mogą funkcjonować niezależnie lub w połączeniu z innymi, jako część spójnego systemu zarządzania. Ze względu na swoje zalety Raks 2000 od lat cieszy się dużą popularnością i uznaniem klientów.
  • SPRZEDAŻ
  • MAGAZYN
  • KSIEGA PODATKOWA
  • KSIĘGA HANDLOWA
  • ŚRODKI TRWAŁE
  • KADRY - PŁACE
 
 

Finanse i Księgowość

Program niezbędny dla sprawnego prowadzenia księgowości w firmach i biurach rachunkowych. Moduł przejął większość funkcji cieszącego się niezmienną od kilkunastu lat popularnością RAKS FK dla DOS, a dodatkowo został udoskonalony i wyposażony w nowe rozwiązania, na jakie pozwala środowisko Windows.
 

Kadry i Płace
Program przeznaczony do obsługi działu kadr i płac w małych i średnich firmach. Wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników. Umożliwia sprawne prowadzenie dokumentacji wymaganej przez przepisy. Pozwala na naliczanie wynagrodzeń i zasiłków oraz rozliczenia z urzędami skarbowymi i ZUS.
 

Sprzedaż i Gospodarka Magazynowa
Program wspomagający pracę działu handlowego. Dedykowany jest przede wszystkim firmom usługowo - handlowym mieszczącym się w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Narzędzie powstało w celu ułatwienia i usprawnienia prowadzenia ewidencji ilościowo-wartościowej oraz sprzedaży towarów w firmach o różnym profilu działalności. 
 

Kasa i Bank
Program odpowiada za ewidencję i kontrolę operacji kasowych i bankowych.  Zawiera dane o rozrachunkach z kontrahentami oraz informacje o ruchu środków pieniężnych w firmie. Usprawnia prowadzenie operacji kasowych. Pozwala na bieżąco kontrolować wpływy i wydatki.
Szczególnie interesującym rozwiązaniem jest cecha modułu Kasa i Bank pozwalająca prowadzić autonomicznie kasę w firmie - większość producentów oprogramowania stosuje rozwiązania gdzie kasa jest częścią programu sprzedaży.
 

Środki Trwałe
Program ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację i umarzanie środków trwałych, wyposażenia, wartości niematerialnych i prawnych. Jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i biur rachunkowych prowadzących rozliczenia majątku trwałego wielu niezależnych jednostek.
 

Książka Przychodów i Rozchodów
Program przeznaczony zarówno dla biur rachunkowych, jak też małych firm, rozliczających się z urzędem skarbowym
na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym.
 
 
Format C ©2007
Poznań
 
Strona główna  |  Kontakt
 
Opracowanie - Konrad Kaszuba  - Format C